Biz Kimiz?

Çocuk sahibi olmaya karar vermek ile başlayan süreç ve sonrasında yaşadığınız bu muhteşem süreçte size kaynak olabilecek bir web sitesi hazırlamak için 2019 yılında iki ebeveyn aile tarafından kuruldu.

Her yıl 1.2 milyon bebeğin dünyaya geldiği ülkemizde kaynak eksikliği ve yanlış bilgilerin dolanıyor olması bize bu projeyi hazırlama sürecine itti.

Bu platformda uzman görüşlerinden ve bilimsel açıdan güvenilir kaynaklardan derlediğimiz bilgilerle hazırladığımız makalelerimiz ve videolarımızla annelik ve çocuk bakımı hakkında merak ettiğin her konuyu bulabilirsin.

Kısacası BilgeAnne.com olarak, “Ebeveynliği kolaylaştırıyoruz!”

İçeriklerimizi nasıl hazırlıyoruz?

Biliyoruz, hamilelik, beslenme, sağlık, bebek bakımı gibi konularda en doğru bilgiye ulaşmak istiyorsun. Bu konudaki hassasiyetinin farkındayız ve bu yüzden hazırladığımız içeriklerin bilimsel temellere dayanmasına özen gösteriyoruz.

Aynı zamanda içeriklerimizi hazırlarken kullandığımız geniş bir kaynakçaya sahibiz. Bu kaynaklar arasında tüm dünyadan annelerin tercih ettiği, alanında uzmanların hazırladıkları kitaplar, pdf’ler, makaleler var. Her bir yazımızda bu kaynaklara da muhakkak başvuruyoruz.

Hazırladığımız her yazımızda en merak ettiğin konulara yönelerek aklındaki soruları yanıtlamaya çalışıyoruz. Yani araştırma yaptığın konu hakkında işine yarayacak tüm malzemeleri tek bir yazıda sana vermek için çabalıyoruz. 300’den fazla makalemizle burada aradığın her şeyi bulacaksın!